Wataha wilków

Wycie to nasz zew, przyroda to śpiew, wataha to skarb największego złota wart!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-12-12 18:27:13

Niki

Alfa

Zarejestrowany: 2011-12-12
Posty: 3
Punktów :   

Niki,samiec Alfa

Imię:Niki

Wiek:3 lata

Opis :Pewnej nocy na świat przyszła trójka szczeniąt.Nejtiri, Nira i... ja Niki.Nasza matka Aqua i nasz ojciec Leach,dbali o nas i troszczyli się o nas.Aż do  pewnego dnia...gdy ojciec wyruszył na polowanie, my z matką siedzieliśmy w norze i czekaliśmy na jego powrót.Po około godzinie Ojciec wrócił ale bez jedzenia, okazało się że zwierzyna uciekła na drugą stronę doliny,która była po drugiej stronie rzeki.Musieliśmy się tam dostać inaczej czekała nas śmierć.Gdy dotarliśmy do rzeki, zatrzymaliśmy się na chwilę aby odpocząć, nagle usłyszeliśmy strzał i w jednej chwili.... straciłem ojca.A zabił go człowiek matka kazała nam uciekać a sama próbowała zatrzymać człowieka.Wskoczyłem do wody, przepłynąłem na drugą stronę i schowałem się w pierwszej napotkanej norze.Usłyszałem potem 3 strzały i pisk.Wyjrzałem i zobaczyłem jak człowiek zabiera moją martwą rodzinę.Następnego dnia wyruszyłem i spotkałem inne stado.Gdy dorosłem zostałem jego przywódcą.

Ranga:Samiec Alfa

Partner :Tasza

Offline

 

#2 2011-12-12 18:29:00

Niki

Alfa

Zarejestrowany: 2011-12-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Niki,samiec Alfa

Uwielbiam też wyć do księżyca

Offline

 

#3 2011-12-12 18:34:17

 Tasha

Alfa

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Niki,samiec Alfa

Oki. Cyli naszego stada

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tuner.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.pndc.pun.pl www.clancrolikow.pun.pl www.strzelnica-lezajsk.pun.pl